Společenské a plesové šaty

Společenské a plesové šaty

Šaty prodáváme již řadu let a za tu dobu jsme si vytipovali několik málo výrobců z celého světa, u kterých si jsme jistí kvalitou a nízkou cenu. Všechny šaty nakupujeme ve velkém buď přímo od zmíněných výrobců a nebo z velkoobchodů, které tyto výrobce sdružují. Snažíme se dohlížet na proces šití šatů, na jejich návrh a především na kvalitu použitého materiálu. Prvním impulzem a nápadem, proč přijít s myšlenkou levných svatebních šatů byla svatba naší paní majitelky. Ta, když se na svatbu připravovala a zjistila, kolik si salony účtují za půjčovné, tak se rozhodla prolomit tento trend a nabídnout nevěstám i levné svatební šaty. V Česku se totiž rozmohl fenomén a zlozvyk předražovat vše, co má v názvu “svatební”. Kromě e-shopu jsme nyní otevřeli v Praze také svatební salon, kde si naše šaty můžete prohlédnout a vyzkoušet. Budeme vám k ruce a se vším vám rádi pomůžeme a poradíme.

Zakladatelem firmy je Květoslava Janků.

Náš e-shop najdete na adrese www.spolecenskesaty.cz

Levné společenské šaty

  • 1

    Všechny námi prodávané svatební šaty jsou kvalitní a jsou šité podle nejnovějších trendů italské a francouzské módy.

  • 2

    Společenské ale i svatební šaty si můžete osobně vyzkoušet v našem svatebním salonu v Praze. Je všam nutné se dopředu objednat a vybrat si svatební šaty v našem e-shopu spolecenskesaty.cz

  • 3

    Samozřejmostí je u nás možnost vrátit šaty bez udání důvodu do 14 dní od zakoupení na našem e-shopu. Díky tomu nehrozí, že byste si koupila šaty, které by vám neseděly a pak by vám zůstaly ležet ve skříni.